Скитница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Скитница


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 The Twilight Saga

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
The Host
Човек
Човек
The Host


Брой мнения : 41
Join date : 25.09.2009

The Twilight Saga Empty
ПисанеЗаглавие: The Twilight Saga   The Twilight Saga I_icon_minitimeСъб Окт 10, 2009 10:21 am

„Здрач“ е роман за тийнейджъри, написан от Стефани Майър. Публикуван е за пръв път през 2005 година. Това е първата книга от поредицата „Здрач“ и представя седемнадесет годишната Изабела „Бела“ Суон, която се премества от Финикс, Аризона във Форкс, Вашингтон, и чийто живот е застрашен, когато се влюбва във вампира Едуард Кълън. Романът е следван от „Новолуние“, „Затъмнение“ и „Зазоряване“.

Е,какво мислите за поредицата?
Върнете се в началото Go down
https://the-host.bulgarianforum.net
Otear In Heaven
Човек
Човек
Otear In Heaven


Брой мнения : 21
Join date : 11.10.2009
Age : 27

The Twilight Saga Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Twilight Saga   The Twilight Saga I_icon_minitimeЧет Окт 15, 2009 7:46 am

Честно ли? Преди тази поредица ми харесваше дяволски много. Обожавах я, обожаах и Едуард. И какво стана после? Излезнаха първите две книги, цяла България пощуря, всички започнаха да се правят на фенове, а дори не знаеха кой е Чарли Суон или коя е авторката. Излезнаха и останалите книги и стана още по-зле. Тогава на мен ми писна и като че ли Здрач ми омръзна. Всички говореха за него, колко обичаха Едуард и т.н. Това ме влудяваше. И преди седмица си свалих трийсетте плаката на Здрач, Ню Муун и актьорите xD
И накратко поредицата ми харесва. Сега може би по-малко от преди, но, да, харесва ми.
Върнете се в началото Go down
Ian_fan
Човек
Човек
Ian_fan


Брой мнения : 62
Join date : 13.12.2009
Age : 28
Местожителство : София

The Twilight Saga Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Twilight Saga   The Twilight Saga I_icon_minitimeПон Яну 04, 2010 1:22 pm

Аз съм по същия начин, имам дори тениска, която ми направи една приятелка "I <3 Vampires", но след като всички полудяха... една съученичка дори азваше на Едуард Еди-Меди No Сега, като открих Скитница мисля, че тя е нещо като черешката на тортата в творчеството на Стефани Майър, дано напише продължение...
Хубава книга, по-хубава книга, обсебваща книга, "Скитница"!
Върнете се в началото Go down
Delala
Човек
Човек
Delala


Брой мнения : 1
Join date : 22.10.2011
Age : 27
Местожителство : The Earth

The Twilight Saga Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Twilight Saga   The Twilight Saga I_icon_minitimeСъб Окт 22, 2011 9:33 am

Не съм чела книгите, но разполагам с тях и скоро ги започна. Казват, че са доста по-вълнуващи от филма.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Twilight Saga Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Twilight Saga   The Twilight Saga I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
The Twilight Saga
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Скитница :: Авторката :: Стефани Майер-
Идете на: