Скитница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Скитница


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Предложения

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
The Host
Човек
Човек
The Host


Брой мнения : 41
Join date : 25.09.2009

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Предложения   Предложения I_icon_minitimeСъб Окт 10, 2009 1:26 am

Всеки,който има предложения свързани с подобрението на форума може да ги дава тук.
Върнете се в началото Go down
https://the-host.bulgarianforum.net
the supernatural
Човек
Човек



Брой мнения : 2
Join date : 13.10.2009

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения I_icon_minitimeВто Окт 13, 2009 7:17 am

Здравейте!

Регистрирах се и огледах форума отгоре-отгоре. Лошото е, че не забелязвам нищо голямо, а смятам, че точно това е, от което той има нужда. Моите предложения ще изложа надолу, като ги обоснова - защо и как Wink

Като за начало бих казала - още теми! Например, аз току що разбирам, че ще има филм. Би било страхотно, ако получим теми с повече информация, слухове и детайли около онова, което предстои.
Повече информация за героите, имената им, произхода им и всички онези малки детайли от книгите също ще са интересни за потребителите. Героите притежават доста интересни имена, самите те като личности са по-различни от тези в четирилогията, която е другото книжно издание на авторката. Според мен, би било интересно.
Също така няма да е лошо да се добавят още емотикони. В интернет има десетки сайтове с множество възможности и смятам, че ще е забавно на всички настоящи и бъдещи потребители да видят повече емотикони и да се позабавляват с тях в мненията си Very Happy

Това е всичко, което в момента се сещам. Ако има още нещо, ще добавя, ако това, разбира се, не е проблем на управата на форума. Бих се радвала, ако има повече теми, в които да взема участие, затова и давам съветите си.
Върнете се в началото Go down
Otear In Heaven
Човек
Човек
Otear In Heaven


Брой мнения : 21
Join date : 11.10.2009
Age : 27

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения I_icon_minitimeЧет Окт 15, 2009 7:34 am

Аз предлагам да се добавят подфоруми за музика, филми, книги и бла бла. Защото, ако всичко се пише в Свободната зона скоро там ще се набъкат милион различни теми и няма да е много лесно да намериш каквото търсиш.

Едит: Оу, да, предлагам и Basket (Кофа). Първоначално е имало във форума, не знам какаво е станало с него, но според мен ще е добре да има място където да се съхраняват старите теми. Но както си решиш (:
Върнете се в началото Go down
Бет
Човек
Човек
Бет


Брой мнения : 2
Join date : 05.04.2010
Age : 27

Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения I_icon_minitimeПон Апр 05, 2010 12:47 pm

1 нещо, което забелязъх е това, че няма място за бързо испращане на постове. Така де..Вместо да натискаме PostRepley да има отдолу под всички мнения едно прозорче с тулс-ове и така по-бързо да става! Има го в админ панела Smile
Освен това- Нови емотиконки!!
Върнете се в началото Go down
http://www.miley-cyrus.bulgarianforum.net
Sponsored content





Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения   Предложения I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предложения
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Скитница :: Душите спазват... :: За форума-
Идете на: