Скитница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Скитница


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 За мен - Ian_fan

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Ian_fan
Човек
Човек
Ian_fan


Брой мнения : 62
Join date : 13.12.2009
Age : 28
Местожителство : София

За мен - Ian_fan Empty
ПисанеЗаглавие: За мен - Ian_fan   За мен - Ian_fan I_icon_minitimeПон Дек 14, 2009 10:14 am

Здравейте, аз съм Вели, от София съм и съм на 13 години. Обсебена съм от "Скитница" и я прочетох за два дни - мой личен рекорд за прочетане на толкова голяма книга. Харесвам най-много Иън и Скит. Искрено се надявам Стефани да надраска още една книжка, която да ме завладее повече от всяка друга, както винаги. Много се кефя, че ще си имаме и филм!!
Върнете се в началото Go down
Otear In Heaven
Човек
Човек
Otear In Heaven


Брой мнения : 21
Join date : 11.10.2009
Age : 27

За мен - Ian_fan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За мен - Ian_fan   За мен - Ian_fan I_icon_minitimeПет Яну 08, 2010 10:14 am

Аз мисля, че те познавам, но не съм сигурна... Как ти е скайпа?

Любим цвят?
Какво мислиш за Хари Потър?
Обичаш ли желирани мечета?
Върнете се в началото Go down
Ian_fan
Човек
Човек
Ian_fan


Брой мнения : 62
Join date : 13.12.2009
Age : 28
Местожителство : София

За мен - Ian_fan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За мен - Ian_fan   За мен - Ian_fan I_icon_minitimeНед Яну 10, 2010 9:46 am

Ами.. скайповете ми са mistletoe89 и kisses_v96. Любимият ми цвят е син, черен, червен..постоянно се променят. За Хари Потър - супер много ме кефеше до известно време, но сега има неща, които надвиха тази моя мания. И да, обожавам желирани мечета.
Върнете се в началото Go down
D as Disaster
Човек
Човек



Брой мнения : 21
Join date : 10.05.2010
Age : 27
Местожителство : На меко кресло пред прозореца, с чаша горещо какао в ръка, гледаща как дъждът се удря в земята.

За мен - Ian_fan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За мен - Ian_fan   За мен - Ian_fan I_icon_minitimeПон Юли 05, 2010 12:45 pm

Здравей ^^
Кога си родена и каква зодия си?
Вярваш ли в зодиака и други такива... неща?
Имаш ли любим изпълнител? Книга? Група? Филм? Песен?
Обичаш ли да пееш? Какво пееш най-често?
Какво предпочиташ - да прочетеш книга и след това да изгледаш филма по нея или да изгледаш филма, а след това да прочетеш книгата?
Кои актьори мислиш, че трябва да изиграят ролите от книгата?
Харесваш ли лилавият цвят? Какво най-те привлича в някой цвят: насищането, отенъците, etc.?
Имаш ли си идеал за мъж? А срещала ли си такъв реално?
Какво търсиш в един човек, за да можеш да кажеш, че ти е приятел?
Къде може да те намерят най-често?
Гледаш ли Световното по футбол? За кой отбор си? Харесваш ли Германия?
Имаш ли си хоби? Какво е то?
Обичаш ли да готвиш? А да чистиш?
Гледаш ли на нещата като на черно и бяло? Виждаш ли сивото в ситуация понякога?
Оптимист, песимист, реалист?
Знаеш ли какво е мизантроп? А филантроп? Ти като каква би се определила?
А алтруизъм? Егоизъм? Кое от двете проявяваш по-често?
Астигматъзмът е неправилното фокусиране на даден обект, заради грешно пречупени лъчи. Ти смяташ ли, че виждаш света по "подобен" начин? Че виждаш нещата малко (или пък много) по-различни от другите?
О. последно: Колко си висока? Laughing
Върнете се в началото Go down
Ian_fan
Човек
Човек
Ian_fan


Брой мнения : 62
Join date : 13.12.2009
Age : 28
Местожителство : София

За мен - Ian_fan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За мен - Ian_fan   За мен - Ian_fan I_icon_minitimeПет Юли 09, 2010 8:40 am

Уоу.. въпроси. Мм значи:
Родена съм на 08.02.1996г и съм зодия водКалей.
Попринцип точно в зодиака не вярвам, но според мен има свръхестествени сили. Говоря за призраци, ангели, демони,късмета, вещици, пророци, ясновидки и Бог, ако щете...
Любим изпълнител.. Kelly Clarckson. Книга.. доста са. Като започнем от "Скитница" (естествено), преминем през поредицата "Безсмъртните", "Тайфуни с нежни имена" и завършим с "лъвицата Елза". Група... Nickelback, Evanescence, Switchfoot, Skillet и Nightwish. Филм.. смейте се, но съм голяма романтичка и обожавам драмите => "The Notebook", "The Proposal", "A Walk to Remember", "Remember me", "P.S. I Love You", "Just My Luck", "On the Line" и най-вече - "The Mist" <33 Песен.. Deep Purple - Soldier of love, Kelly Clarckson - My life would suck without you, Rihanna - Te amo;Take a Bow, Nickelback - Far Away;S.E.X.;Savin' me, Evanescence - Cloud Nine;Whisper;Bring me to Life, Nightwish - Nemo, Skillet - Hero;Comatose, Switchfoot - Always Something.. май това са, но сигурно пак изпуснах нещо.. rabbit
Ами да, обичам да пея. Пяла съм в училищния хор, но не съм кой знае колко добра в пеенето bounce . Пяла съм.. чалга, поп и к`во ли не още..
Ми,, труден въпрос, но май първо филма, после книгата, защото иначе оставам разочарована от филма (както стана с Новолуние - пълна боза).
Ами.. за всичките актьори не знам, но за Иън ОПРЕДЕЛЕНО искам Иън Сомерхолдер.
Ммм, всъщност лилавото ми е любимия цвят. Не знам защо.. Това, което ме привлича в един цвят е.. той да е перфектен. Имам в пред вид цветът да не е нито твърде ярък, нито твърде тъмен и определено да не е като светофар, да не казва "Ееей, погледнете насам!!". Затова мисля, че лилавото и цвета "пепел от рози" са страхотни ;]]
Да, имам си идеал за мъж. Да не е груб, да го е грижа за мен, да се съгласява лесно (като по-умен) и да е мил и нежен. Ааа и плюс това, да не обича футбол Twisted Evil Twisted Evil . Срещала съм такъв човек и съм много щастлива с него. В момента.
Ами за да един човек ми е приятел, трябва да му имам известна доза доверие - да мога да му споделя всичко, което ме тормози и да съм сигурна, че никой няма да разбере. Също така да не е някакъв груб човек и да не се вбесява лесно, защото аз често въздействам така на хората Embarassed
Най-често могат да ме намерят в нас, в някое от кафетата около даскало, в работата на най-добрата ми приятелка или някъде по улиците с тайфата.
Попринцип мразя футбол до мозъка на костите си, но обожавам Германия => САМО ГЕРМАНИЯЯЯ!!!
Ами да, имам си хоби - да яздя коне и да говоря по телефона (Правя го през почти цялото време Rolling Eyes )
Не обичам да готвя, но пък за сметка на това много ми се отдава. Чистене.. определено предпочитам да почистя отколкото да сготвя, пък и това ми се отдава още повече... Направо ми е вродено да бъда чистачка Laughing Laughing
Аз съм човек, който обича да гледа монетата от двете страни: винаги гледам от всички възможни гледни точки. Обикновено успявам, но се случва и да се провалям понеже си падам леко егоист и си искам своето. Когато някой иска да ми отнеме нещо, просто забравям за другата гледна точка.. (Ако разбрахте нещо изобщо)
Абсолютен оптимист, но в границите на реализма. Как става, не знам, не ме и питайте, аз съм сложен човек.
Да, знам. Филантроп - човек, посвещаващ своето време, пари и/или репутация за благотворителни цели и мизантроп - саможив, човекомразец, човеконенавистник, мрачен, зъл. Определено се определям като филантроп - доброволка съм в Български Червен Кръст, пък и много мразя да говоря за себе си и проблемите си, което автоматично не ме прави мизантроп.
Най-често проявявам алтуризъм. Имам в пред вид, че егоизма ми е много слаб, ставам егоистична само когато става въпрос за нещо изключително важно за мен. Но това се случва рядко и по-често правя всичко по силите си на околните да им е добре (което понякога е като да си вкарам автогол).
Определено виждам нещата различно. Искам да кажа, че ние хората понякога не виждаме какво става с другите. Тоест, гледаме собствения си свят за сметка на околните. Често така им причиняваме болка и какво ли още не. При мен не е така (или поне се опитвам да не се държа по подобен начин). Просто моята перспектива винаги е такава, че да виждам абсолютно всичко като всезнаещ страничен наблюдател. Обаче за сметка на това, момчетата са моята слабост: те могат се справят чудесно с "размазването" на реалността и по този начин бих могла да нараня някого без да забележа.
Висока съм 1.71 см.

Благодаря за въпросите ;]] Макар че отговорите малко заприличаха на несвързано бръщолевене на глупости, но.. надявам се, разбрахте нещо..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За мен - Ian_fan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За мен - Ian_fan   За мен - Ian_fan I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За мен - Ian_fan
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Скитница :: Душите спазват... :: Да се опознаем-
Идете на: